Klan albania tv
Your Vote:
Come on, vote first.!
1,267 Views

Klan albania tv

Watch Klan albania tv, Watch Klan albania tvEn ViVO , Watch Klan albania tvAo Vivo , Watch Klan albania tvcanlı yayın , Watch Klan albania tvสตรีมสด , Watch Klan albania tvphát trực tiếp , Watch Klan albania tvtransmissão ao vivo , Watch Klan albania tvநேரடி ஸ்ட்ரீம் ... All Channel onine tv is free and free. If you like. Please support me. Thanks you! Wish you watch tv happy.
Loading...

Watch live streaming video from tvklanalbania at livestream.com
 • Name Channel : Klan al
 • keyword Google search : Klan albania tv
 • Description :
  Klan albania tv

  Klan albania tv

  News tv. I themeluar qe ne vitin 1997, TVKLAN u licensua nga Keshilli Kombetar i Radios dhe i Televizionit (KKRT) si kanali i pare kombetar private ne territorin e Shqiperise ne vitin 2001.

  TVKLAN mbulon rreth 80% te territorit te Shqiperise qe do te thote rreth 90% te popullsise se vendit. TVKLAN eshte edhe ne transmetim satelitor 24 ore ne satelit Eutelsat W2 ne te gjithe Europen, njekohesisht edhe ne SH.B.A dhe Kanada.
  Nga data 4 mars 2012 Televizioni Kombetar KLAN eshte televizioni i pare ne Shqiperi, Ballkan dhe Europen Juglindore qe fillon transmetimet High Definition, standarti me i larte i transmetimit televiziv ne bote. KLAN HD, 24 ore ne HD, i pari televizion ne rajon me teknologjine e cilesise maksimale në transmetimet televizive. Qe nga 1 tetori 2012 Televizioni Kombetar Klan hedh nje tjeter hap te rendesishem ne infrastrukturen e transmetimit High Definition. Vec transmetimit tokesor High Definion, Klan HD transmeton edhe ne paketen Digitalb Satelit per te gjithe shqiptaret kudo ku ndodhen ne shqiperi, Kosove, Maqedoni dhe ne te gjithe Europen…

 • Homepage : http://www.tvklan.al
 • Stream : http://cdn.livestream.com/embed/abcalbania?layout=4&height=340&width=560&autoplay=false
 • Country : Albania
 • Language : Albanian
 • Category : News
 • Link Facebook/twitter : http://www.facebook.com/pages/Televizioni-KLAN/150388014994260
 • Media Type : Flash player
 • Bitrate : UNknown
 • Geographical location :
 • My rating : Good
 • info coppy right and More : © 2013 TV KLAN. Të gjitha të drejtat të rezervuara. TvKlan.al web site zyrtar i TV Klan.TELEVIZIONI KOMBËTAR KLANMEDIA 6

  Rruga: “Aleksander Moisiu”, nr.97
  Pranë Ish – Kinostudio
  Tiranë, Shqipëri

  Tel.: +355 42 347 805/6/7
  Fax: +355 42 347 808
  Email: info@tvklan.al

  Departamenti i Marketingut – reklama@tvklan.al
  Departamenti i Programacionit – programi@tvklan.al
  Departamenti i Lajmeve – lajme@tvklan.al

  Kontakt me programet tona:

  opinion@tvklan.al

  aldo@tvklan.al

  edielashqiptare@tvklan.al

  gjeniuivogel@tvklan.al

  historimezhurmues@tvklan.al

  takimi@tvklan.al

  xfactoralbania@tvklan.al


Loading...

Klan albania tv suoratoisto | Klan albania tv transmisión en directo | Klan albania tv ap viv kouran | Klan albania tv live rafi | Klan albania tv ola kahe | Klan albania tv nyob kwj deg | Klan albania tv élő közvetítés | Klan albania tv lifandi straumur | Klan albania tv ndụ iyi | Klan albania tv siaran langsung | Klan albania tv ssruth beo | Klan albania tv urip stream | Klan albania tv тікелей эфир | Klan albania tv stêrkê dijîn | Klan albania tv жандуу агым | Klan albania tv Vivamus amnis | Klan albania tv tiešraide | Klan albania tv tiesioginis srautas | Klan albania tv во живо поток | Klan albania tv Matamata TV i le initaneti | Klan albania tv Coimhead air TBh air-loidhne | Klan albania tv Ватцх ТВ онлине | Klan albania tv Sheba TV inthaneteng | Klan albania tv Tarisa TV paIndaneti | Klan albania tv Sledujte televíziu online | Klan albania tv Oglejte si TV na spletu | Klan albania tv Ka daawo TV-ga internetka | Klan albania tv Lalajo TV online | Klan albania tv Angalia TV mtandaoni | Klan albania tv Titta på TV online | Klan albania tv Онлайн телевизорро Watch | Klan albania tv Online TV izleyin | Klan albania tv Дивитися телевізор онлайн | Klan albania tv TV-ni tomosha qiling | Klan albania tv xem truyền hình trực tuyến | Klan albania tv Gwyliwch y teledu ar-lein | Klan albania tv Jonga iTV kwi-intanethi | Klan albania tv Wo TV online | Klan albania tv Buka i-TV ku-intanethi | Klan albania tv וואַך טעלעוויזיע אָנליין | Klan albania tv آن لائن ٹی وی دیکھیں | Klan albania tv టీవీ ఆన్‌లైన్‌లో చూడండి | Klan albania tv டிவியை ஆன்லைனில் பாருங்கள் | Klan albania tv අන්තර්ජාලය ඔස්සේ රූපවාහිනිය නරඹන්න | Klan albania tv ٽي وي آن لائين ڏسو | Klan albania tv ਟੀਵੀ ਆਨਲਾਈਨ ਦੇਖੋ | Klan albania tv ស្ទ្រីមបន្តផ្ទាល់ | Klan albania tv ಲೈವ್ ಸ್ಟ್ರೀಮ್ | Klan albania tv लाइव स्ट्रीम | Klan albania tv זרם חי | Klan albania tv જીવંત પ્રવાહ | Klan albania tv ცოცხალი ნაკადი...


 • Comments
 • Detail
 • Photos
 • Detail

  Henüz detay eklenmemiş.

  Etiketler

  : Albania, Albanian, News

  Resimler

  "Klan albania tv" filmine ait 2 adet görsel bulundu.  You must sign up to comment.
  Already a member? Sign in

  Klan albania tv flux en direct | How to watch online Klan albania tv? Klan albania tv | Live steam now | Klan albania tv To day live | Klan albania tv ライブストリーム | Klan albania tv 라이브 스트림 | Klan albania tv stêrkê dijîn | Klan albania tv Vivamus amnis | Klan albania tv tiešraide | Klan albania tv прямой эфир | Klan albania tv ливе стреам | Klan albania tv v živo | Klan albania tv canlı yayın | Klan albania tv прямий ефір | Klan albania tv transmetim i drejtpërdrejtë | Klan albania tv canlı axın | Klan albania tv zuzeneko korrontea | Klan albania tv жывы струмень | Klan albania tv transmissió en directe | Klan albania tv mtsinje wamoyo | Klan albania tv flusso in diretta | Klan albania tv prijenos uživo | Klan albania tv vivanta fluo | Klan albania tv লাইভ স্ট্রিম | Klan albania tv تيار مباشر | Klan albania tv կենդանի հոսք | Klan albania tv ቀጥታ ዥረት

  English Español German Indonesia Português Türkçe Русский العربية தமிழ்తెలుగు中文(简体)